brsegmentowa 150x150Bramy segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą.

Bramy segmentowe występują w pełnej kolorystyce wg palety RAL, jak również w okleinach drewnopodobych (mahoń, orzech, złoty dąb), dzięki czemu stanowią wizualną całość ze stolarką okienną.

Bramy segmentowe są ciepłe i szczelne, wobec czego są wybierane przez klientów przede wszystkim do budynków ogrzewanych.

panel

Zalety bram garażowych segmentowych:

  • są funkcjonalne – na krótkich podjazdach, tam, gdzie wjazd do garażu znajduje się tuż przy ruchliwej ulicy, można swobodnie parkować samochód tuż przy bramie. Możliwe jest to dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza bramy.
  • są komfortowe – zastosowanie automatyki pozwala otwierać i zamykać bramy bez wysiadania z samochodu.
  • są ciepłe – bramy segmentowe mają najlepszą izolację termiczną i akustyczną z bram garażowych dzięki wypełnieniu płaszcza bramy pianką poliuretanową o grubości wypełnienia 4 cm oraz uszczelnieniu jej na całym obwodzie. Współczynnik przenikania dla bramy segmentowej wynosi 1,07 W/m2*K.
  • są bezpieczne – panele bramy segmentowej posiadają zabezpieczenia kształtowe na łączach, dzięki czemu możliwe jest przesuwanie dłonią po płaszczu bramy bez ryzyka przytrzaśnięcia palców. Bramy można wyposażyć w dodatkowe zabezpieczenie zapobiegające opadaniu płaszcza w przypadku zerwania sprężyny lub pęknięcia linki.

drzwi obok bramy segmentowejdrzwi w bramie segmentowej

W bramach garażowych segmentowych istnieje możliwość zamontowania drzwi wejściowych w skrzydle bramy, jak i osobnych drzwi obok garażu w tej samej tonacji wizualnej i kolorystycznej co brama segmentowa.

Każda brama segmentowa standardowo wyposażona jest w klamkę i rygiel. W razie rezygnacji z klamki – montowana jest proszę wypróbować komendę zasuwa ręczna tylko od wewnątrz garażu. Zasuwę ręczną można za dopłata zamocować jako dodatkowe zabezpieczenie oprócz standardowej klamki i rygla.

Pobierz:

Wymiary Montażowe (PDF)

Kontakt

Telefon
+48 71 36 43 595, 500 143 780 i 514 208 144
Siedziba
ul. Karmelkowa 29 paw. B. 52-437 Wrocław
Mail
biuro@ferno-okna.com
Godziny otwarcia
pn-pt 9:00-17:00 sobota po wcześniejszym umówieniu z klientem