katalogPARAPETY WEWNĘTRZNE

Parapery wewnętrzne produkowane przez firmę MAGURA charakteryzują się dużą wytrzymałością i łatwością montażu. Występują w ogromnej gamie kolorystycznej - obecnie posiadamy w swej ofercie 120 dekorów.

Duża różnorodność oklein pozwoli Państwu na dobór parapetów nie tylko do koloru ramy okiennej, ale np. do koloru paneli podłogowych, ścian, rolet.

MATERIAŁY

Specjalna płyta parapetowa drewnopochodna, wilgocioodporna (zielone zabarwienie płyty), produkowana na zamówienie firmy Magura, która posiada wyłączność w Polsce na ten produkt. Gęstość płyty - 800-810 kg/m3 wykonana jest z drewna drzew liściastych - dąb oraz buk (drzewa iglaste mają dłuższe włókna, co obniża wartości użytkowe płyty)

  1. okleina - folia PCV jest odporna na działanie światła słonecznego, na plamy i na zadrapania (posiada dodatkowe powłoki zabezpieczające - filtry UV, powłoka antiscratch)
  2. kleje - do produkcji parapetów używane są wyłącznie kleje producentów niemieckich (Henkel, JOVAT o wytrzymałości termicznej do 90° C).

PRODUKCJA

Kontrola jakości każdej wykonanej sztuki parapetu - potwierdzona nalepką na tylnej ściance każdego parapetu - nalepka zawiera numer kontrolera (każdy numer jest imiennie przynależny kontrolerowi - czyli za jakość każdego parapetu kontroler odpowiada imiennie).

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Standardowy termin realizacji zamówienia to 2 tygodnie. W przypadku zamówienia pilnego - ustalamy indywidualnie termin realizacji (zamówienia pilne realizujemy zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych - bez dodatkowych opłat za szybszy termin realizacji!). Zamówione produkty dostarczamy do Odbiorcy, nieodpłatnie, własnym transportem.

GWARANCJA

Na wszystkie parapety udzielamy 2 letniej gwarancji.

Kontakt

Telefon
+48 71 36 43 595, 500 143 780 i 514 208 144
Siedziba
ul. Karmelkowa 29 paw. B. 52-437 Wrocław
Mail
biuro@ferno-okna.com
Godziny otwarcia
pn-pt 9:00-17:00 sobota po wcześniejszym umówieniu z klientem