Systemy uchylno-przesuwne łączą w sobie cechy tradycyjnego okna, czyli możliwość uchylenia oraz tradycyjny wygląd, z funkcją praktyczną przesuwania skrzydła. 

Nieoceniona funkcjonalność

Bogaty wachlarz funkcji oraz możliwość wykonywania konstrukcji o ciężarze skrzydła nawet do 200 kg i szerokości 2 m pozwala na dowolne kreowanie przeszklenia. Można w łatwy sposób dostosować funkcję otwierania do własnego wnętrza oraz elewacji budynku. Konstrukcja w wersji uchylno-przesuwnej niekoniecznie musi być balkonem - system równie dobrze może funkcjonować jako niedużej wysokości okno.

Nieoceniona funkcjonalność

Komfort obsługi

Wszystkie produkowane przez nas drzwi oraz okna uchylno-przesuwne standardowo wyposażone są w system automatycznego uchyłu oraz dodatkowe sprężyny w wózku wspomagające domykanie. Sprawia to, że nawet najcięższe skrzydło zamyka się i otwiera bez konieczności używania siły.

Komfort obsługi

Dowolny profil

Prezentowane rozwiązanie możesz wybrać w dowolnym rozwiązaniu profilowym, grubości od 68 mm do 92mm, zarówno w wersji drewnianej jak i drewniano-aluminiowej.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo


Prezentowany system jest dostępny w wersjach antywłamaniowych. We wszystkich schematach można stosować okucia o klasie RC2,  wkładki patentowe oraz szyby antywłamaniowe. Tak samo jak w innych naszych produktach można instalować zintegrowane kontaktrony, które łączą się z system alarmowym lub innymi systemami domu inteligentnego. W przypadku dużych gabarytów zalecamy stosowanie szkła bezpiecznego, które w wypadku pęknięcia nie wyrządzi żadnych obrażeń. 

 

Kontakt

Telefon
+48 71 36 43 595, 500 143 780 i 514 208 144
Siedziba
ul. Karmelkowa 29 paw. B. 52-437 Wrocław
Mail
biuro@ferno-okna.com
Godziny otwarcia
pn-pt 9:00-17:00 sobota po wcześniejszym umówieniu z klientem